Farnost
Laškov

Neděle Božího milosrdenství

·   Podle usnesení Vlády ČR je povolený počet osob na bohoslužbách 10% kapacity kostela. V Laškově na mše sv. – zápisové archy

·        Pán Bůh zaplať za vaši štědrost při posledních sbírkách:  Postní almužna, na chrám Božího hrobu v Jeruzalémě a na kněžský seminář 3.920 Kč.

·        V neděli v 15 hod. bude v Laškově pobožnost k Božímu Milosrdenství. Bude přenášena on-line. V neděli je také poslední možnost přihlásit děti na farní tábor.

·        Ve čtvrtek je v Laškově adorační den. Zastupujeme při něm v modlitbě díků, chval, proseb a smíru před Pánem Ježíšem celou naši arcidiecézi. Nejsvětější Svátost bude vystavena od 8 do 19 hod. Prosím o zapsání na adorační službu.

·        V pátek bude online spolčo pro mládež starší 13 let. Začátek ve 20 hod. Před tím v 19:30 hod. modlitba růžence.

Ovládej nestřídmost, dřív než ovládne tebe. (Tomáš kardinál Špidlík SJ)

Přijď mi s pomocí,
anděle moudrostí,