Farnost

4. neděle velikonoční

V pondělí – svátek. Sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka

Ve středu – svátek sv. Marka, evangelisty

Příští neděle – 4. neděle velikonoční.

Čtvrtková adorace v Laškově. Začne v 19.00 hod.

V sobotu animátoři připravuji setkání pro mládež /ne děti, ale mládež – od 15-ti let/. Setkání začne v 19.30 hod. na farní zahradě.

Poněvadž květen bude dost naplněný různými mimořádnými pobožnostmi, proto pobožnost ke sv. Michaelovi bude v tomto měsíci a ne v květnu. 29-tého bude příští neděli, proto příští neděli bude pobožnost ke sv. Michaelovi. Ta začne v 17.00 hod.

Měsíc květen, který je před námi, to 12-tého první fatimská pobožnost v tomto roce, I. svaté přijímání – 27. května, pouť díkůvzdání s dětmi po I. sv. přijímání do Čenstochové – 28. května. Kromě toho: „V linii zasvěcení, ke kterému nás pozvala Panna Maria, při zjevení ve Fatimě v roce 1917 došlo k zasvěcení světa, následně naší země při národní pouti do Fatimy všech diecézi Čech a Moravy, a naší osobní při fatimských pobožnostech; nyní v roce 2018 - Plenární zasedání ČBK doporučilo zasvětit naše farnosti Panně Marii. K tomu nabízí materiál připravený Světovým apoštolátem Fatimy. O. Jan doporučuje, aby se far­nosti na toto zasvěcení připravily v měsíci květnu a zasvě­cení vykonaly na konci měsíce května. Proto první tři neděle v měsíci květnu budeme se na tuto událost připravovat – zasvěcení bude 20-tého.

Přijď mi s pomocí,
anděle moudrostí,